Już niedługo WAKACJE, WAKACJE, WAKACJE!!!

11 czerwca 2019 23:36 | Aktualności

Bezpieczne wakacje

Do zakończenia roku szkolnego pozostało kilkanaście dni, a potem WAKACJE !!!

Przerwa wakacyjna to czas wypoczynku, relaksu, wyjazdów i zabawy. W związku z nadchodzącymi wakacjami, w naszej szkole odbyła się seria pogadanek na temat ostrożnego spędzania wolnego czasu latem. Uczniowie zostali pouczeni przez naszego dzielnicowego asp. szt. Arkadiusza Tobisz jak bezpiecznie bawić się nad wodą, unikać niebezpiecznych maszyn i urządzeń, szczególnie na wsi oraz jak uważnie przechodzić przez jezdnię.

Gorąco dziękujemy, panu asp. szt. Arkadiuszowi Tobisz, za profesjonalnie przeprowadzoną pogadankę oraz życzymy mu spokojnych wakacji.

T. L.

Zdjęcia: