PAMIĘTAJ!!! 14 LUTY WALENTYNKI!!!

Szkoła Filialna im. Kornela Makuszyńskiego w Toprzynach - Klasa VII

Dowejko Wiktoria, Dziedzic Szymon, Gnaś Kamila, Karpowicz Milena, Lalko Norbert, Łuczkowski Tomasz, Mech Karolina, Prokop Radosław, Sierant Lilianna, Stępniak Emilia, Wiszniewski Mateusz, Wynar Daniel, Aleks Żmijewski.

Wychowawca

Tadeusz Lipowski

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:45 - 08:30 Język ukraiński 4 Danuta Kiszenia-Hnatiuk
08:30 - 09:15 Biologia 6 Izabela Zajączkowska
09:20 - 10:05 Język niemiecki 4 Danuta Kiszenia-Hnatiuk
10:10 - 10:55 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Jerzy Piątek
11:00 - 11:45 Matematyka 1 - pracownia komputerowa Tadeusz Lipowski
12:05 - 12:50 Chemia 6 Jerzy Piątek
12:55 - 13:40 Język angielski 2 Joanna Ruczyńska
13:45 - 14:30 Język polski 5 Iwona Siebieszuk

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:45 - 08:30 Religia grecko-katolicka 5 Nadzieja Ortyńska
08:30 - 09:15 Geografia 6 Lucja Różańska
09:20 - 10:05 Historia 4 Lucja Różańska
10:10 - 10:55 Fizyka 2 Ireneusz Gąsiewski
11:00 - 11:45 Język polski 5 Iwona Siebieszuk
12:05 - 12:50 Matematyka 1 - pracownia komputerowa Tadeusz Lipowski
12:55 - 13:40 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Jerzy Piątek
13:45 - 14:30 Plastyka 4 Maria Dudyk-Baran

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:45 - 08:30 Język ukraiński 4 Danuta Kiszenia-Hnatiuk
08:30 - 09:15 Doradctwo zawodowe 2 Jolanta Gąsiorek
09:20 - 10:05 Chemia 6 Jerzy Piątek
10:10 - 10:55 Język angielski 2 Joanna Ruczyńska
11:00 - 11:45 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Jerzy Piątek
12:05 - 12:50 Biologia 6 Izabela Zajączkowska
12:55 - 13:40 Religia rzymsko-katolicka 4 Ksiądz Wojciech Tyberski
13:45 - 14:30 Język polski 5 Iwona Siebieszuk

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:45 - 08:30 Religia grecko-katolicka 5 Nadzieja Ortyńska
Zajęcia dodatkowe z matematyki 1 - pracownia komputerowa Tadeusz Lipowski
08:30 - 09:15 Język niemiecki 4 Danuta Kiszenia-Hnatiuk
09:20 - 10:05 Fizyka 2 Ireneusz Gąsiewski
10:10 - 10:55 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Jerzy Piątek
11:00 - 11:45 Matematyka 1 - pracownia komputerowa Tadeusz Lipowski
12:05 - 12:50 Religia rzymsko-katolicka 2 Ksiądz Wojciech Tyberski
12:55 - 13:40 Geografia 4 Lucja Różańska
13:45 - 14:30 Język polski 5 Iwona Siebieszuk

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:45 - 08:30 Język ukraiński 4 Danuta Kiszenia-Hnatiuk
08:30 - 09:15 Informatyka 1 - pracownia komputerowa Tadeusz Lipowski
09:20 - 10:05 Język angielski 2 Joanna Ruczyńska
10:10 - 10:55 Matematyka 1 - pracownia komputerowa Tadeusz Lipowski
11:00 - 11:45 Historia 6 Lucja Różańska
12:05 - 12:50 Zajęcia z wychowawcą 1 - pracownia komputerowa Tadeusz Lipowski
12:55 - 13:40 Język polski 5 Iwona Siebieszuk
13:45 - 14:30 Muzyka 1 - pracownia komputerowa Anna Lipowska