PAMIĘTAJ!!! 14 LUTY WALENTYNKI!!!

Szkoła Filialna im. Kornela Makuszyńskiego w Toprzynach - Klasa I

Ciszkowska Maria, Dymerska Milena, Dziedzic Fabian, Kacprzyk Maciej, Kępińska Aleksandra, Mendelski Maciej, Nowacki Norbert, Olejarczyk Julia Danuta.

Wychowawca

Dorota Baran

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:30 - 09:15 Edukacja wczesnoszkolna 3 Dorota Baran
09:20 - 10:05 Edukacja wczesnoszkolna 3 Dorota Baran
10:10 - 10:55 Edukacja wczesnoszkolna 3 Dorota Baran
11:00 - 11:45 Edukacja plastyczna 3 Anna Lipowska
12:05 - 12:50 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Anna Lipowska
12:55 - 13:40 Język ukraiński 4 Danuta Kiszenia-Hnatiuk
13:45 - 14:30 Język ukraiński 4 Danuta Kiszenia-Hnatiuk

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:30 - 09:15 Edukacja wczesnoszkolna 3 Dorota Baran
09:20 - 10:05 Edukacja wczesnoszkolna 3 Dorota Baran
10:10 - 10:55 Edukacja wczesnoszkolna 3 Dorota Baran
11:00 - 11:45 Język angielski 3 Joanna Ruczyńska
12:05 - 12:50 Edukacja muzyczna 3 Anna Lipowska

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:30 - 09:15 Zajęcia komputerowe 1 - pracownia komputerowa Dorota Baran
09:20 - 10:05 Edukacja wczesnoszkolna 3 Dorota Baran
10:10 - 10:55 Edukacja wczesnoszkolna 3 Dorota Baran
11:00 - 11:45 Religia rzymsko-katolicka 3 Ksiądz Wojciech Tyberski
12:05 - 12:50 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Anna Lipowska

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:30 - 09:15 Edukacja wczesnoszkolna 3 Dorota Baran
09:20 - 10:05 Edukacja wczesnoszkolna 3 Dorota Baran
10:10 - 10:55 Religia rzymsko-katolicka 3 Ksiądz Wojciech Tyberski
11:00 - 11:45 Język angielski 3 Joanna Ruczyńska
12:05 - 12:50 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Anna Lipowska

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:30 - 09:15 Zajęcia rozwijające 3 Dorota Baran
09:20 - 10:05 Edukacja wczesnoszkolna 3 Dorota Baran
10:10 - 10:55 Edukacja wczesnoszkolna 3 Dorota Baran
11:00 - 11:45 Język ukraiński 4 Danuta Kiszenia-Hnatiuk
Świetlica 3 Dorota Baran
12:05 - 12:50 Koło muzyczne 3 Anna Lipowska