PAMIĘTAJ!!! 14 LUTY WALENTYNKI!!!

Szkoła Filialna im. Kornela Makuszyńskiego w Toprzynach - Klasa II

Bogdanowicz Krzysztof, Gnaś Lena, Hnatiuk Anna, Janoszczyk Roksana, Karpowicz Maciej, Moroz Viktoria, Piotrowska Urszula, Skrzypa Gabriela, Szostak Maria, Wróbel Jarosław, Zacharewicz Alan, Ziętek Oliwia.

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:30 - 09:15 Zajęcia komputerowe 1 - pracownia komputerowa Barbara Szafranowicz
09:20 - 10:05 Edukacja wczesnoszkolna 9 Barbara Szafranowicz
10:10 - 10:55 Edukacja wczesnoszkolna 9 Barbara Szafranowicz
11:00 - 11:45 Język angielski 9 Joanna Ruczyńska
12:05 - 12:50 Religia rzymsko-katolicka 9 Ksiądz Wojciech Tyberski
12:55 - 13:40 Język ukraiński 4 Danuta Kiszenia-Hnatiuk
13:45 - 14:30 Język ukraiński 4 Danuta Kiszenia-Hnatiuk

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:45 - 08:30 Religia grecko-katolicka 4 Nadzieja Ortyńska
08:30 - 09:15 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Barbara Szafranowicz
09:20 - 10:05 Edukacja wczesnoszkolna 9 Barbara Szafranowicz
10:10 - 10:55 Edukacja wczesnoszkolna 9 Barbara Szafranowicz
11:00 - 11:45 Edukacja wczesnoszkolna 9 Barbara Szafranowicz
12:05 - 12:50 Świetlica 9 Barbara Szafranowicz

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:30 - 09:15 Edukacja wczesnoszkolna 9 Barbara Szafranowicz
09:20 - 10:05 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Barbara Szafranowicz
10:10 - 10:55 Religia rzymsko-katolicka 9 Ksiądz Wojciech Tyberski
11:00 - 11:45 Edukacja wczesnoszkolna 9 Barbara Szafranowicz
12:05 - 12:50 Edukacja wczesnoszkolna 9 Barbara Szafranowicz

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:45 - 08:30 Religia grecko-katolicka 4 Nadzieja Ortyńska
08:30 - 09:15 Edukacja wczesnoszkolna 9 Barbara Szafranowicz
09:20 - 10:05 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Barbara Szafranowicz
10:10 - 10:55 Edukacja wczesnoszkolna 9 Barbara Szafranowicz
11:00 - 11:45 Edukacja wczesnoszkolna 9 Barbara Szafranowicz
12:05 - 12:50 Język angielski 9 Joanna Ruczyńska

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:30 - 09:15 Edukacja wczesnoszkolna 9 Barbara Szafranowicz
09:20 - 10:05 Edukacja wczesnoszkolna 9 Barbara Szafranowicz
10:10 - 10:55 Edukacja wczesnoszkolna 9 Barbara Szafranowicz
11:00 - 11:45 Zajęcia rozwijające 9 Barbara Szafranowicz
Język ukraiński 4 Danuta Kiszenia-Hnatiuk
Świetlica 3 Dorota Baran
12:05 - 12:50 Świetlica 2 Joanna Ruczyńska
Koło muzyczne 3 Anna Lipowska