Już niedługo WAKACJE, WAKACJE, WAKACJE!!!

Szkoła Filialna im. Kornela Makuszyńskiego w Toprzynach - Klasa IV

Dereń Fabian, Dowejko Tomasz, Figzał Zuzanna Dominika, Jadacki Szymon, Janoszczyk Paulina, Łuczkowski Jakub, Łuczkowski Szymon, Marczewska Dorota, Mech Damian, Piotrowski Marcin Mateusz, Rudzińska Lena, Skrzypa Maja, Stasewicz Jakub Aleksander, Tatol Kamil, Wynar Julia, Zawitkowska Julia, Ziętek Aleksandra

Wychowawca

Iwona Siebieszuk

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:30 - 09:45 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Jerzy Piątek
09:20 - 10:05 Matematyka 1 - pracownia komputerowa Tadeusz Lipowski
10:10 - 10:55 Język angielski 2 Joanna Ruczyńska
11:00 - 11:45 Religia rzymsko-katolicka 2 Ksiądz Wojciech Tyberski
12:05 - 12:50 Język polski 5 Iwona Siebieszuk
12:55 - 13:40 Zajęcia z wychowawcą 5 Iwona Siebieszuk
13:45 - 14:30 Technika 1 - pracownia komputerowa Tadeusz Lipowski

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:30 - 09:15 Język polski 5 Iwona Siebieszuk
09:20 - 10:05 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Jerzy Piątek
10:10 - 10:55 Historia 4 Lucja Różańska
11:00 - 11:45 Przyroda 6 Dorota Kinal
12:05 - 12:50 Matematyka 1 - pracownia komputerowa Tadeusz Lipowski

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:30 - 09:15 Język angielski 2 Joanna Ruczyńska
09:20 - 10:05 Matematyka 1 - pracownia komputerowa Tadeusz Lipowski
10:10 - 10:55 Religia rzymsko-katolicka 4 Ksiądz Wojciech Tyberski
11:00 - 11:45 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Jerzy Piątek
12:05 - 12:50 Język polski 5 Iwona Siebieszuk
12:55 - 13:40 Język ukraiński 4 Danuta Kiszenia-Hnatiuk
13:45 - 14:30 Język ukraiński 4 Danuta Kiszenia-Hnatiuk

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:30 - 09:15 Język ukraiński 4 Danuta Kiszenia-Hnatiuk
Świetlica korytarz Ksiądz Wojciech Tyberski
09:20 - 10:05 Język polski 5 Iwona Siebieszuk
10:10 - 10:55 Muzyka 4 Anna Lipowska
11:00 - 11:45 Plastyka 2 Maria Dudyk-Baran
12:05 - 12:50 Przyroda 6 Dorota Kinal

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:30 - 09:15 Język angielski 2 Joanna Ruczyńska
09:20 - 10:05 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Jerzy Piątek
10:10 - 10:55 Matematyka 1 - pracownia komputerowa Tadeusz Lipowski
11:00 - 11:45 Język polski 5 Iwona Siebieszuk
12:05 - 12:50 Informatyka 1 - pracownia komputerowa Tadeusz Lipowski