"Hej ho, hej ho do szkoły by się szło"

Szkoła Filialna im. Kornela Makuszyńskiego w Toprzynach - Klasa II

Dowejko Wiktoria, Dziedzic Szymon, Gnaś Kamila, Ilnicka Marta, Iwanowicz Przemysław, Karpowicz Milena, Lalko Norbert, Łuczkowski Tomasz, Mech Karolina, Miniszewska Maja, Sierant Lilianna, Stępniak Emilia, Wiszniewski Mateusz, Wynar Daniel.

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:30 - 08:00 Zajęcia dodatkowe 2 Barbara Szafranowicz
08:00 - 08:45 Edukacja muzyczna 2 Barbara Szafranowicz
08:55 - 09:40 Edukacja wczesnoszkolna 2 Barbara Szafranowicz
09:50 - 10:35 Edukacja wczesnoszkolna 2 Barbara Szafranowicz
10:45 - 11:30 Edukacja wczesnoszkolna 2 Barbara Szafranowicz
11:50 - 12:35 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Barbara Szafranowicz

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Edukacja wczesnoszkolna 2 Barbara Szafranowicz
08:55 - 09:40 Edukacja wczesnoszkolna 2 Barbara Szafranowicz
09:50 - 10:35 Religia rzymsko-katolicka 2 Ksiądz Wojciech Tyberski
Zajęcia dodatkowe z jęz. ukraińskiego Danuta Kiszenia-Hnatiuk
10:45 - 11:30 Edukacja wczesnoszkolna 2 Barbara Szafranowicz
11:50 - 12:35 Edukacja wczesnoszkolna 2 Barbara Szafranowicz

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:30 - 08:00 Religia grecko-katolicka 3 Nadzieja Ortyńska
08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Barbara Szafranowicz
08:55 - 09:40 Religia rzymsko-katolicka 2 Ksiądz Wojciech Tyberski
Zajęcia dodatkowe Barbara Szafranowicz
09:50 - 10:35 Edukacja wczesnoszkolna 2 Barbara Szafranowicz
10:45 - 11:30 Edukacja wczesnoszkolna 2 Barbara Szafranowicz
11:50 - 12:35 Edukacja wczesnoszkolna 2 Barbara Szafranowicz
12:45 - 13:30 Język ukraiński 2
13:35 - 14:20 Język ukraiński 2 Danuta Kiszenia-Hnatiuk

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:30 - 08:00 Religia grecko-katolicka 3 Nadzieja Ortyńska
08:00 - 08:45 Język angielski 2 Joanna Ruczyńska
08:55 - 09:40 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Barbara Szafranowicz
09:50 - 10:35 Edukacja wczesnoszkolna 2 Barbara Szafranowicz
10:45 - 11:30 Edukacja wczesnoszkolna 2 Barbara Szafranowicz
11:50 - 12:35 Edukacja plastyczna 2 Barbara Szafranowicz

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Zajęcia komputerowe 1 - pracownia komputerowa Barbara Szafranowicz
08:55 - 09:40 Język angielski 2 Joanna Ruczyńska
09:50 - 10:35 Edukacja wczesnoszkolna 2 Barbara Szafranowicz
10:45 - 11:30 Edukacja wczesnoszkolna 2 Barbara Szafranowicz
11:50 - 12:35 Język ukraiński 4 Danuta Kiszenia-Hnatiuk
Biblioteka biblioteka Iwona Siebieszuk