"...Już za parę dni, za dni parę, weźmiesz plecak swój i gitarę...!"

Szkoła Filialna im. Kornela Makuszyńskiego w Toprzynach - Klasa I

Dowejko Wiktoria, Dziedzic Szymon, Gnaś Kamila, Ilnicka Marta, Iwanowicz Przemysław, Karpowicz Milena, Lalko Norbert, Mech Karolina, Miniszewska Maja, Sieniuć Zuzanna, Stępniak Emilia, Wiszniewski Mateusz, Wynar Daniel.

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Edukacja wczesnoszkolna 2 Barbara Szafranowicz
08:55 - 09:40 Edukacja wczesnoszkolna 2 Barbara Szafranowicz
09:50 - 10:35 Edukacja wczesnoszkolna 2 Barbara Szafranowicz
10:45 - 11:30 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Barbara Szafranowicz
11:50 - 12:35 Zajęcia komputerowe 1 - pracownia komputerowa Barbara Szafranowicz

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:15 - 08:00 Religia grecko-katolicka 2 Nadzieja Ortyńska
08:00 - 08:45 Język angielski 2 Joanna Ruczyńska
08:55 - 09:40 Edukacja wczesnoszkolna 2 Barbara Szafranowicz
09:50 - 10:35 Edukacja wczesnoszkolna 2 Barbara Szafranowicz
10:45 - 11:30 Edukacja plastyczna 2 Barbara Szafranowicz
11:50 - 12:35 Zajęcia dodatkowe 2 Barbara Szafranowicz
Świetlica Ksiądz Wojciech Tyberski
12:45 - 13:30 Język ukraiński 4 Danuta Kiszenia-Hnatiuk
13:35 - 14:20 Świetlica 1 - pracownia komputerowa Dorota Baran

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Edukacja wczesnoszkolna 2 Barbara Szafranowicz
08:55 - 09:40 Edukacja wczesnoszkolna 2 Barbara Szafranowicz
09:50 - 10:35 Edukacja wczesnoszkolna 2 Barbara Szafranowicz
10:45 - 11:30 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Barbara Szafranowicz
11:50 - 12:35 Edukacja muzyczna 2 Barbara Szafranowicz

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Religia rzymsko-katolicka 2 Ksiądz Wojciech Tyberski
Religia grecko-katolicka 3 Nadzieja Ortyńska
08:55 - 09:40 Edukacja wczesnoszkolna 2 Barbara Szafranowicz
09:50 - 10:35 Edukacja wczesnoszkolna 2 Barbara Szafranowicz
10:45 - 11:30 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Barbara Szafranowicz
11:50 - 12:35 Język ukraiński 2 Danuta Kiszenia-Hnatiuk
Świetlica Ksiądz Wojciech Tyberski

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Religia rzymsko-katolicka 2 Ksiądz Wojciech Tyberski
08:55 - 09:40 Język angielski 2 Joanna Ruczyńska
09:50 - 10:35 Edukacja wczesnoszkolna 2 Barbara Szafranowicz
10:45 - 11:30 Edukacja wczesnoszkolna 2 Barbara Szafranowicz
11:50 - 12:35 Język ukraiński 4 Danuta Kiszenia-Hnatiuk
Świetlica 3 Dorota Baran
Zajęcia dodatkowe 2 Barbara Szafranowicz