"Wiosna, wiosna, ach to Ty!"

Szkoła Filialna im. Kornela Makuszyńskiego w Toprzynach - Klasa IV

Bogdanowicz Aleksandra, Dymerski Tobiasz, Figzał Sebastian, Gnaś Jakub, Hnatiuk Piotr Paweł, Jadacki Maciej, Kacprzyk Weronika, Kowalewski Hubert, Ostrowski Szymon, Rarek Gabriela, Rarek Patrycja, Romanowski Szymon, Salwin Wiktor Hubert, Wilga Krzysztof.

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:30 - 09:45 Przyroda 6 Jerzy Piątek
09:20 - 10:05 Język angielski 4 Joanna Ruczyńska
10:10 - 10:55 Matematyka 1 - pracownia komputerowa Tadeusz Lipowski
11:00 - 11:45 Język polski 5 Iwona Siebieszuk
12:05 - 12:50 Religia rzymsko-katolicka 6 Ksiądz Wojciech Tyberski

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:30 - 09:15 Przyroda 6 Jerzy Piątek
09:20 - 10:05 Język polski 5 Iwona Siebieszuk
10:10 - 10:55 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Jerzy Piątek
11:00 - 11:45 Matematyka 1 - pracownia komputerowa Tadeusz Lipowski
12:05 - 12:50 Zajęcia dodatkowe z matematyki 1 - pracownia komputerowa Tadeusz Lipowski
Świetlica korytarz Ksiądz Wojciech Tyberski

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:30 - 09:15 Matematyka 1 - pracownia komputerowa Tadeusz Lipowski
09:20 - 10:05 Religia rzymsko-katolicka 4 Ksiądz Wojciech Tyberski
10:10 - 10:55 Język angielski 4 Joanna Ruczyńska
11:00 - 11:45 Język polski 5 Iwona Siebieszuk
12:05 - 12:50 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Jerzy Piątek
12:55 - 13:40 Język ukraiński 4 Danuta Kiszenia-Hnatiuk
13:45 - 14:30 Język ukraiński 4 Danuta Kiszenia-Hnatiuk

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:40 - 08:25 Religia grecko-katolicka 4 Nadzieja Ortyńska
08:30 - 09:15 Język ukraiński 4 Danuta Kiszenia-Hnatiuk
Świetlica korytarz Ksiądz Wojciech Tyberski
09:20 - 10:05 Matematyka 1 - pracownia komputerowa Tadeusz Lipowski
10:10 - 10:55 Zajęcia z wychowawcą 1 - pracownia komputerowa Danuta Kiszenia-Hnatiuk
11:00 - 11:45 Język polski 5 Iwona Siebieszuk
12:05 - 12:50 Informatyka 1 - pracownia komputerowa Tadeusz Lipowski
12:55 - 13:40 Technika 1 - pracownia komputerowa Tadeusz Lipowski
13:45 - 14:30 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Jerzy Piątek

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:40 - 08:25 Religia grecko-katolicka 4 Nadzieja Ortyńska
08:30 - 09:15 Muzyka 4 Nadzieja Ortyńska
09:20 - 10:05 Język polski 5 Iwona Siebieszuk
10:10 - 10:55 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Jerzy Piątek
11:00 - 11:45 Historia 4 Lucja Różańska
12:05 - 12:50 Język angielski 4 Joanna Ruczyńska
12:55 - 13:40 Plastyka 6 Maria Dudyk-Baran
13:45 - 14:30 Świetlica 6 Ksiądz Wojciech Tyberski