PAMIĘTAJ!!! 14 LUTY WALENTYNKI!!!

Szkoła Filialna im. Kornela Makuszyńskiego w Toprzynach - Klasa VI

Bogdanowicz Aleksandra, Dymerski Tobiasz, Figzał Sebastian, Gnaś Jakub, Hnatiuk Piotr Paweł, Jadacki Maciej, Kacprzyk Weronika, Kowalewski Hubert, Ostrowski Szymon, Rarek Gabriela, Rarek Patrycja, Romanowski Szymon, Salwin Wiktor Hubert, Wilga Krzysztof.

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:30 - 09:15 Religia rzymsko-katolicka 4 Ksiądz Wojciech Tyberski
09:20 - 10:05 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Jerzy Piątek
10:10 - 10:55 Informatyka 1 - pracownia komputerowa Tadeusz Lipowski
11:00 - 11:45 Język ukraiński 4 Danuta Kiszenia-Hnatiuk
Świetlica 2 Ksiądz Wojciech Tyberski
12:05 - 12:50 Zajęcia z wychowawcą 4 Danuta Kiszenia-Hnatiuk
12:55 - 13:40 Język polski 5 Iwona Siebieszuk
13:45 - 14:30 Koło taneczne sala gimnastyczna Anna Lipowska
Świetlica 2 Ksiądz Wojciech Tyberski

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:45 - 08:30 Religia grecko-katolicka 4 Nadzieja Ortyńska
08:30 - 09:15 Język ukraiński 4 Danuta Kiszenia-Hnatiuk
Świetlica 5 Ksiądz Wojciech Tyberski
09:20 - 10:05 Technika 5 Ireneusz Gąsiewski
10:10 - 10:55 Matematyka 1 - pracownia komputerowa Tadeusz Lipowski
11:00 - 11:45 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Jerzy Piątek
12:05 - 12:50 Język angielski 2 Joanna Ruczyńska
12:55 - 13:40 Historia 4 Lucja Różańska
13:45 - 14:30 Język polski 5 Iwona Siebieszuk

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:30 - 09:15 Muzyka 4 Anna Lipowska
09:20 - 10:05 Religia rzymsko-katolicka 5 Ksiądz Wojciech Tyberski
10:10 - 10:55 Biologia 4 Izabela Zajączkowska
11:00 - 11:45 Matematyka 1 - pracownia komputerowa Tadeusz Lipowski
12:05 - 12:50 Zajęcia dodatkowe z jęz. angielskiego 2 Joanna Ruczyńska
Świetlica 4 Ksiądz Wojciech Tyberski
12:55 - 13:40 Język polski 5 Iwona Siebieszuk
13:45 - 14:30 Plastyka 2 Maria Dudyk-Baran

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:45 - 08:30 Religia grecko-katolicka 4 Nadzieja Ortyńska
08:30 - 09:15 Matematyka 1 - pracownia komputerowa Tadeusz Lipowski
09:20 - 10:05 Świetlica 4 Ksiądz Wojciech Tyberski
10:10 - 10:55 Język angielski 2 Joanna Ruczyńska
11:00 - 11:45 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Jerzy Piątek
12:05 - 12:50 Historia 4 Lucja Różańska
12:55 - 13:40 Język polski 5 Iwona Siebieszuk
13:45 - 14:30 Koło plastyczne 2 Maria Dudyk-Baran
Świetlica 3 Dorota Baran

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:30 - 09:15 Język angielski 2 Joanna Ruczyńska
09:20 - 10:05 Matematyka 1 - pracownia komputerowa Tadeusz Lipowski
10:10 - 10:55 Geografia 4 Lucja Różańska
11:00 - 11:45 Język polski 5 Iwona Siebieszuk
12:05 - 12:50 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Jerzy Piątek
12:55 - 13:40 Język ukraiński 4 Danuta Kiszenia-Hnatiuk
13:45 - 14:30 Język ukraiński 4 Danuta Kiszenia-Hnatiuk