PAMIĘTAJ!!! 14 LUTY WALENTYNKI!!!

Szkoła Filialna im. Kornela Makuszyńskiego w Toprzynach - Klasa V

Dowejko Tomasz, Figzał Zuzanna Dominika, Jadacki Szymon, Janoszczyk Paulina, Łuczkowski Jakub, Łuczkowski Szymon, Marczewska Dorota, Mech Damian, Piotrowski Marcin Mateusz, Skrzypa Maja, Stasewicz Jakub Aleksander, Tatol Kamil, Wynar Julia, Zawitkowska Julia, Ziętek Aleksandra.

Wychowawca

Iwona Siebieszuk

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:30 - 09:15 Matematyka 5 Tadeusz Lipowski
09:20 - 10:05 Religia rzymsko-katolicka 5 Ksiądz Wojciech Tyberski
10:10 - 10:55 Język angielski 2 Joanna Ruczyńska
11:00 - 11:45 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Jerzy Piątek
12:05 - 12:50 Język polski 5 Iwona Siebieszuk
12:55 - 13:45 Język ukraiński 4 Danuta Kiszenia-Hnatiuk
13:45 - 14:30 Język ukraiński 4 Danuta Kiszenia-Hnatiuk
Koło taneczne sala gimnastyczna Anna Lipowska

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:30 - 09:15 Matematyka 1 - pracownia komputerowa Tadeusz Lipowski
09:20 - 09:55 Plastyka 2 Maria Dudyk-Baran
10:10 - 10:55 Historia 4 Lucja Różańska
11:00 - 11:45 Technika 2 Ireneusz Gąsiewski
12:05 - 12:50 Język polski 5 Iwona Siebieszuk
12:55 - 13:40 Język angielski 2 Joanna Ruczyńska
13:45 - 14:30 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Jerzy Piątek

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:30 - 09:15 Matematyka 5 Tadeusz Lipowski
09:20 - 10:05 Biologia 4 Izabela Zajączkowska
10:10 - 10:55 Informatyka 1 - pracownia komputerowa Tadeusz Lipowski
11:00 - 11:45 Język polski 5 Iwona Siebieszuk
12:05 - 12:50 Zajęcia dodatkowe z jęz. angielskiego 2 Joanna Ruczyńska
Świetlica 4 Ksiądz Wojciech Tyberski

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:30 - 09:15 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Jerzy Piątek
09:20 - 10:05 Religia rzymsko-katolicka 5 Ksiądz Wojciech Tyberski
10:10 - 10:55 Matematyka 1 - pracownia komputerowa Tadeusz Lipowski
11:00 - 11:45 Geografia 4 Lucja Różańska
12:05 - 12:50 Język polski 5 Iwona Siebieszuk
12:55 - 13:40 Język angielski 2 Joanna Ruczyńska
13:45 - 14:30 Koło plastyczne 2 Maria Dudyk-Baran
Świetlica 3 Dorota Baran

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:30 - 09:15 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Jerzy Piątek
09:20 - 10:05 Świetlica 4 Ksiądz Wojciech Tyberski
10:10 - 10:55 Język polski 5 Iwona Siebieszuk
11:00 - 11:45 Język ukraiński 4 Danuta Kiszenia-Hnatiuk
Świetlica 3 Dorota Baran
12:05 - 12:50 Historia 4 Lucja Różańska
12:55 - 13:40 Muzyka 1 - pracownia komputerowa Anna Lipowska
13:45 - 14:30 Zajęcia z wychowawcą 5 Iwona Siebieszuk