Już niedługo WAKACJE, WAKACJE, WAKACJE!!!

Szkoła Filialna im. Kornela Makuszyńskiego w Toprzynach - Klasa VIII

Adam Antonik, Anna Antonik, Bartłomiej Chojnacki, Kacper Cieśla, Beata Dobrzyńska, Andżelika Dziedzic, Łukasz Jadacki, Kacper Komarowski, Dominika Mendelska, Nikola Pajewska, Szymon Prokop, Łukasz Rybacki, Jan Symonowicz, Alicja Żukowska

Wychowawca

Iwona Siebieszuk

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:30 - 09:15 Chemia 6 Mirela Pawłowska-Boroń
09:20 - 10:05 Język angielski 2 Joanna Ruczyńska
10:10 - 10:55 Religia rzymsko-katolicka 6 Ksiądz Wojciech Tyberski
11:00 - 11:45 Język polski 5 Iwona Siebieszuk
12:05 - 12:50 Matematyka 1 - pracownia komputerowa Tadeusz Lipowski
12:55 - 13:40 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Jerzy Piątek
13:45 - 14:30 Edukacja dla bezpieczeństwa 5 Przemysław Bąk

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:30 - 09:15 Język niemiecki 4 Danuta Kiszenia-Hnatiuk
09:20 - 10:05 Informatyka 1 - pracownia komputerowa Ireneusz Gąsiewski
10:10 - 10:55 Fizyka 2 Ireneusz Gąsiewski
11:00 - 11:45 Historia 4 Lucja Różańska
12:05 - 12:50 Język polski 5 Iwona Siebieszuk
12:55 - 13:40 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Jerzy Piątek
13:45 - 14:30 Wiedza o społeczeństwie 4 Lucja Różańska

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:30 - 09:15 Biologia 6 Jerzy Piątek
09:20 - 10:05 Religia rzymsko-katolicka 4 Ksiądz Wojciech Tyberski
10:10 - 10:55 Język polski 5 Iwona Siebieszuk
11:00 - 11:45 Matematyka 1 - pracownia komputerowa Tadeusz Lipowski
12:05 - 12:50 Chemia 4 Mirela Pawłowska-Boroń

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:30 - 09:15 Geografia 6 Lucja Różańska
09:20 - 10:05 Język niemiecki 4 Danuta Kiszenia-Hnatiuk
10:10 - 10:55 Matematyka 1 - pracownia komputerowa Tadeusz Lipowski
11:00 - 11:45 Wiedza o społeczeństwie 4 Lucja Różańska
12:05 - 12:50 Język polski 5 Iwona Siebieszuk
12:55 - 13:40 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Jerzy Piątek
13:45 - 14:30 Zajęcia z wychowawcą 5 Iwona Siebieszuk

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:30 - 09:15 Język polski 5 Iwona Siebieszuk
09:20 - 10:05 Język niemiecki 4 Danuta Kiszenia-Hnatiuk
10:10 - 10:55 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Jerzy Piątek
11:00 - 11:45 Matematyka 1 - pracownia komputerowa Tadeusz Lipowski
12:05 - 12:50 Historia 6 Lucja Różańska
12:55 - 13:40 Fizyka 4 Ireneusz Gąsiewski
13:45 - 14:30 Język angielski 2 Joanna Ruczyńska